Senate Economics Legislation Committee

Members  
Senator Jane Hume (Chair) Victoria, LP
Senator Chris Ketter (Deputy Chair) Queensland, ALP
Senator Cory Bernardi
(from 5 December 2016 to 15 February 2017)
South Australia, AC
Senator David Bushby Tasmania, LP
Senator Jenny McAllister New South Wales, ALP
Senator Ian Macdonald
(until 5 December 2016 and from 15 February 2017)
Queensland, LP
Senator Nick Xenophon South Australia, NXT

Secretariat

Mr Mark Fitt, Secretary
Mr Alan Raine, Acting Secretary (from 13 February 2017)
Ms Ashlee Hill, Acting Senior Research Officer
Ms Sarah Batts, Administrative Officer (until 27 January 2017)
Mr Michael Perks, Administrative Officer (from 30 January 2017)

PO Box 6100
Parliament House
Canberra ACT 2600

Ph:    02 6277 3540
Fax:  02 6277 5719
E-mail: economics.sen@aph.gov.au
Internet: www.aph.gov.au/senate_economics

Navigation: Contents | Next Page

Top